UNIVERSAL M510C830D42N11ST00C LINEAR LED SMD MODULE, 42-LED, 510MA 42V 3000K 11"
M510C830D42N11ST00C
Regular price
Shipping calculated at checkout.
190 in Stock
Product information
Universal M510C830D42N11ST00C Linear LED SMD Module, 42-LED, 510mA, 42Vdc, 3000K, 11-Inch
Features:
  • EVERLINE Linear LED SMD Board Module
  • 510mA
  • 42Vdc
  • 42-LED, 3000K
  • 11 x 1 x 0.25 (Inches)