UNIVERSAL M350C950D24N11KX10C LINEAR LED SMD MODULE, 24-LED, 350MA 39V 5000K 11"
M350C950D24N11KX10C
Regular price
Shipping calculated at checkout.
200 in Stock
Product information
Universal M350C950D24N11KX10C Linear LED SMD Module, 24-LED, 350mA, 39Vdc, 5000K, 11-Inch
Features:
  • EVERLINE Linear LED SMD Board Module
  • 350mA
  • 39Vdc
  • 24-LED, 5000K
  • 11 x 0.75 x 0.25 (Inches)