UNIVERSAL D700C30UNVTW-C 0-10V DIMMABLE LED DRIVER, 56VDC, 30W, 590MA, 120-277V
D700C30UNVTWCP83K
Regular price
Shipping calculated at checkout.
102 in Stock
Product information
D700C30UNVTW-C 0-10V Dimmable LED Driver, 56Vdc, 30W, 590mA, 120-277V
Features:
  • Dimmable 0-10V LED Driver
  • Maximum Output Voltage: 56Vdc
  • 30-Watt Max.
  • Programmed to 590mA
  • 120-277 VAC Input Voltage