UNIVERSAL D24VA100UNVA-A DIMMABLE 0-10V LED DRIVER, 24VDC, 100W, 4.1A, 120-277V
D24VA100UNVA-A
Regular price
Shipping calculated at checkout.
4754 in Stock
Product information
D24VA100UNVA-A Dimmable 0-10V LED Driver, 24Vdc, 100W, 4.1A, 120-277V
Features:
  • Dimmable 0-10V LED Driver
  • Output Voltage: 24Vdc
  • 100-Watt Max.
  • 4.1-Amp
  • 120-277 VAC Input Voltage