THOMAS RESEARCH LED40W120-040-C1000-LT DIMMABLE LED DRIVER, 40W 25-40VDC, 120V
LED40W120-040-C1000-LT
Regular price
Shipping calculated at checkout.
60 in Stock
Product information
Features:
  • Constant Current Dimmable LED Driver
  • 25-40Vdc Output
  • 0.39A Max
  • 40W
  • 120VAC Input