SYLVANIA QTP2X32T8/277-RSN-D RAPID START ELECTRONIC BALLAST, 2-LAMP F32T8, 277V
QTP2X32T8/277-RSN-D
Regular price
Shipping calculated at checkout.
3 in Stock
Product information
Features:
  • Rapid Start Electronic Ballast
  • 2-Lamp
  • F32T8
  • 32W T8
  • 277VAC Input