STARFIRE LIGHTING TR-150-24V-120V-277V LOW VOLTAGE TRANSFORMER, 150W, 24VAC
TR-150-24V-120V-277V
Regular price
Shipping calculated at checkout.
114 in Stock
Product information
Features:
  • Low Voltage Lighting Transformer
  • 120/277-VAC Input
  • 24-VAC Output
  • 150-Watts