SQUARE D QDA221251 POWERPACT Q-FRAME CIRCUIT BREAKER, 2-POLE 25KAIC, 125A, 240V
QDA221251
Regular price
Shipping calculated at checkout.
3 in Stock
Product information
Features:
  • PowerPact Q-Frame 125A 2-Pole circuit breaker.
  • Rated for 240V AC with a 25kA interrupting rating.
  • Designed for reliable thermal-magnetic protection.
  • Features high-performance current-limiting capabilities.
  • Suitable for commercial and industrial panelboard use.