SIEMENS HGB1B020 BOLT-ON CIRCUIT BREAKER, HBG FRAME, 1-POLE, 20A, 277V
HGB1B020B
Regular price
Shipping calculated at checkout.
58 in Stock
Product information
Features:
  • Bolt-On Circuit Breaker
  • 1-Pole
  • 20-Amps
  • 50/60Hz
  • 277-Volts