POTTER & BRUMFIELD KHAU17D12-12 PLUG-IN ICECUBE RELAY, 4PDT, 12VDC, 5A
KHAU17D12-12
Regular price
Shipping calculated at checkout.
72 in Stock
Product information
KHAU17D12-12 Plug-In Icecube Relay, 4PDT, 12VDC, 5A
Features:
  • Plug-In Icecube Relay
  • 4PDT
  • 12VDC
  • 5A