OSRAM OTI85/120-277/2A3-DIM-1-L DIMMABLE LED DRIVER, 85W, 2300MA, 10-55VDC
OTI85/120-277/2A3-DIM-1-L
Regular price
Shipping calculated at checkout.
98 in Stock
Product information
OTI85/120-277/2A3-DIM-1-L Dimmable LED Driver, 85W, 2300mA, 10-55Vdc, 120-277V
Features:
  • Dimmable LED Driver
  • 85W
  • 2300mA
  • 10-55Vdc
  • 120-277V