MOTOROLA M1-CF-42-B-S-277 COMPACT FLUORESCENT BALLAST, 1-LAMP, 42W, CFL, 277V
M1-CF-42-B-S-277
Regular price
Shipping calculated at checkout.
9 in Stock
Product information
Motorola M1-CF-42-B-S-277 Compact Fluorescent Ballast, 1-Lamp, 42W, CFL 4-Pin Quad, 277V
Features:
  • Electronic Ballast Rapid Start
  • 1-Lamp CFL 42W
  • 4-Pin
  • 277V, 60Hz