LUTRON NTR-20-HDTR-WH DIMMING TAMPER RESISTANT RECEPTACLE, 20A 125V, WHITE
NTR-20-HDTR-WH
Regular price
Shipping calculated at checkout.
50 in Stock
Product information
Lutron Ntr-20-Hdtr-Wh 20A 125V Dimming Tamper Resistant Receptacle White
Features:
  • Nova Thin Series
  • 20 Amp 125 Volt
  • Dimming Receptacle
  • Tamper Resistant
  • White