LUCIFER LIGHTING PSA-60-12P 120VAC 12VDC 60W PLUG-IN POWER SUPPLY TRANSFORMER
PSA-60-12P
Regular price
Shipping calculated at checkout.
4 in Stock
Product information
Plug-In Power Supply
Features:
  • Class 2
  • 120V 12V 60W