GE GED150MC/VD1P700S 37323 LED DRIVER, 0-10V DIMMABLE, 150W, 300VDC, 120-277V
GED150MC/VD1P700S
Regular price
Shipping calculated at checkout.
16 in Stock
Product information
Features:
  • Programmable LED Driver
  • 0-10V Dimmable
  • 150W Max
  • 300Vdc Max
  • 120-277VAC Input