FERRAZ-SHAWMUT A60X250-4 SEMICONDUCTOR CARTRIDGE FUSE, 250A, 600V
A60X250
Regular price
Shipping calculated at checkout.
5 in Stock
Product information
Features:
  • 600 Volt 250 Amp
  • Form 101 Type 4 Fuse
  • Amp-Trap
  • White