EATON FAZ-C30/1-SP SUPPLEMENTARY MINIATURE CIRCUIT BREAKER, 1-POLE, 30A, 277V
FAZ-C30/1-SP
Regular price
Shipping calculated at checkout.
1 in Stock
Product information
EATON FAZ-C30/1-SP Supplementary Protector, Mini-Circuit Breaker, 1-Pole, 30A, 277V
Features:
  • Industrial miniature circuit breaker, supplementary protector
  • 1-Pole
  • 277V
  • 30A