ALLEN BRADLEY 0A81P MAGNETIC COIL, SIZE 0, 600V/60CY, 550V/50CY
0A81P
Regular price
Shipping calculated at checkout.
5 in Stock
Product information
Features:
  • Magnetic Coil
  • Size 0
  • 600V, 60CY
  • 550V, 50CY