ADVANCE VEL-2TTS50 RAPID-START ELECTRONIC BALLAST, 2-LAMP, FT50W, 50W, 277V
VEL-2TTS50
Regular price
Shipping calculated at checkout.
7 in Stock
Product information
Features:
  • 277 Volt
  • 50 Watt
  • Rapid Start
  • 2 Lamp FT50
  • Black