ADVANCE REL-4P32-2LS INSTANT FLUORESCENT BALLAST, 4-LAMP, F32T8, 32W T8, 120V
REL-4P32-2LS
Regular price
Shipping calculated at checkout.
8 in Stock
Product information
Advance REL-4P32-2LS Instant Start Fluorescent Ballast, 4-Lamp, F32T8, 32W T8, 120V
Features:
  • Instant-Start Fluorescent Ballast
  • 32-Watt T8
  • 4-Lamp
  • F32T8
  • 120-VAC