ADVANCE LED-HCNA-0530C-280-DN LED DRIVER, 150W, 120-300VDC, 580MA, 347-480V
LED-HCNA-0530C-280-DN
Regular price
Shipping calculated at checkout.
56 in Stock
Product information
Advance LED-HCNA-0530C-280-DN 0-10V Dimming LED Driver, 150W, 120-300Vdc, 580mA, 347-480V
Features:
  • Constant Current LED Driver
  • 120-280Vdc, 150W, 530mA Output
  • 347-480VAC Input
  • 0-10V Analog Dimming
  • Dry & Damp Location Rated